Bycie kobietą, to nie lada wyzwanie w dzisiejszych czasach. Idealnie gładka skóra to podstawa pięknego wyglądu. Dla wielu pań jest to jednak największy kompleks i zmora, szczególnie latem. Codzienne golenie, potem podrażnienia, zapuszczanie do wosku i depilatora… żadne z tych rozwiązań nie zdaje egzaminu. Na szczęście jest rozwiązanie problemu! Kilka zabiegów i gładka skóra pozostaje na wiele lat .

Poznaj tajemnicę gwiazd i pozwól sobie na codzienny komfort !

Najlepsze, to uczucie kiedy nie musisz myśleć czy dziś musisz ubrać spodnie czy możesz spódnice – bo zawsze masz gładkie nogi !

 

 

Po depilacji laserowej:lightsheer depilacja laserow

  • poczujesz komfort z gładkiej skóry
  • usuniesz do 90% zbędnego, przeszkadzającego owłosienia
  • zaoszczędzisz czas i pieniądze na mniej trwałe metody depilacji
  • pozbędziesz się kompleksów związanych z podrażnieniami na bikini i wrastającymi włoskami
  • poczujesz się zadbana w każdej chwili

 

Rezerwuj termin

 

 

Depilacja laserowa- komfort na dłużej

Depilacja laserowa to najpopularniejszy zabieg z kosmetologii estetycznej. Daje po prostu poczucie komfortu, co dla nas kobiet jest szczególnie ważne. Dzięki kilku zabiegom nie będziesz musiała martwić się o to kiedy możesz pójść na basen czy ubrać spódnicę bo zawsze będziesz mogła! To idealne rozwiązanie dla pań z owłosieniem na twarzy typu wąski, broda, brodawki piersiowe lub w innych nietypowych miejscach.

 

Jak działa depilacja laserowa?

W depilacji laserowej wykorzystujemy wiązkę światła. Światło pochłaniane jest przez ciemne włosy( barwnik melaninę) w efekcie czego skumulowana energia niszczy cebulkę włosa. Energia jest bezpieczna, nie wnika w głąb skóry. Działa miejscowo dlatego zabieg wymaga skupienia i dokładniej pracy kosmetologa. Przy jednorazowym zabiegu możliwe jest do usunięcia 30% cebulek, co uwarunkowane jest przez fazy wzrostu włosa.

.

Satysfakcja =  laser LightSheer

Laser diodowy LIGHTSHEER™ amerykańskiej firmy Lumenis jest obecnie najlepiej sprawdzonym urządzeniem  do depilacji laserowej na świecie. Dzięki temu depilacja laserowa jest bezpieczną i skuteczną metodą usuwania włosów na stałe. Dlaczego laser diodowy? Według badań a także opinii klientów i ekspertów, efekty depilacji są znacznie lepsze niż systemem IPL. Badania opublikowano w „British Journal of Dermatology”. W subiektywnej skali od 0 do 10 gdzie  10 to pełna satysfakcja – laser diodowy uzyskał ocenę 9, natomiast urządzenie IPL 6. Pokazuje to wyraźnie, że laser diodowy jest bardziej skuteczny. Laser diodowa Light Sheer jest wykorzystywany na świecie od kilkunastu lat, dzięki temu kuracje są coraz bardziej skuteczne a przy tym bezpieczne.

Skuteczność depilacji laserowej

Wg badań laser diodowy Light Sheer usuwa skutecznie 83-90% włosów, te które pozostają często zmieniają barwę i są słabsze. Efekt utrzymuje się ok 5 lat, jest warunkowany predyspozycjami i wahaniami hormonalnymi. Po kilku latach w skórze zaczynają wytwarzać się nowe mieszki włosowe z których wyrosną nowe włosy. Dlatego zaleca się powtarzać jeden zabieg raz do roku. Seria zabiegów waha się od 4-7 w zależności od rodzaju włosów, wrażliwości skóry i gospodarki hormonalnej.

 

 

                 jak się przygotować do zabiegu                                                                                                                      Cennik