Dermo-roller

Światowy hit w walce z rozstępami! Bezpiecznie i skutecznie usuwa świeże rozstępy i blizny, zmniejsza widoczność starych rozstępów

Rezultaty po zabiegach:
  • zmniejszone rozstępy
  • zwiększona gładkość skóry
  • poprawa jędrności
  • lepsze samopoczucie
  • idealny po ciąży i odchudzaniu
zarezerwuj termin

 

Mikronakłucia, to światowy hit w dziedzinie kosmetologii. To zabieg, dzięki któremu Twoja skóra znacznie szybciej wróci do dobrej kondycji. Na całym świecie mikronakłucia zdobyły uznanie profesjonalistów. Dlaczego? Gdyż zabieg jest bezpieczniejszy i mniej bolesny niż chirurgiczne zabiegi, a dużo bardziej skuteczny niż kosmetyczne maseczki.

Nakłuwnanie w określony sposób i specjalnie przygotowanymi igłami z nanosrebra, sprzyja regeneracji i tworzeniu nowego kolagenu. Tym samym Twoja skóra dostaje sygnał do odbudowy. Taka głęboka stymulacja skóry w tak bezpieczny i prosty sposób, nie była możliwa nigdy wcześniej.

Przebieg zabiegu:

peeling wybranej części ciała, mikronakłuwanie, wprowadzenie ampułki, maska algowa

Cena zabiegu: 199zł, czas:90min

Zalecana kuracja: 6-10 zabiegów ( co 3 tygodnie ).

Przy dużych rozstępach i bliznach polecamy połączenie mikronakłuwania z peelingiem kwasami bądź falami radiowymi w zależności od rodzaju zmian i stanu skóry. Proponuje również kontynuację mikronakłuwania w pielęgnacji domowej.

Dermaroller daje trwałe efekty widoczne już po kilku zabiegach.
Według badań, średnia zaniku blizn przy stosowaniu tej terapii wynosi aż 80%.
Derma Roller doskonale sprawdza się w leczeniu blizn pooperacyjnych, zmarszczek, przebarwień skórnych, rozstępów, cellulitu.

Kiedy i komu polecam?

Na zabieg zapisz się jak tylko zauważysz pierwsze rozstępy. Jeśli blizny nie są już bardzo świeże ale są jeszcze czerwone to idealny moment na zabieg. Polecany dla kobiet po ciąży, po operacjach, na blizny pourazowe, na rozstępy różnego pochodzenia.

Przeciwwskazania:

czynne infekcje, ciąża, stosowanie leków przeciwkrzepliwych,