Zabiegi relaksujace


 

Masz stresująca pracę lub problemy życiowe które nie pozwalają spać spokojnie? Czy chcesz aby na twojej skórze widać było twoje troski i zmartwienia?

Zabiegi relaksujące to przyjemność i pożyteczność w jednym. Dla twojej skóry i twojego umysłu. Relaksująca muzyka, piękne zapachy i delikatny masaż- czyni zabiegi relaksujące najprzyjemniejszym gestem troski o skórę.

Stres to jedna z głównych przyczyn przedwczesnego starzenia. Stres to również źródło spadku naszej odporności czego efekty widać na skórze. Długotrwały stres może spowodować że nasza skóra nie tylko będzie szara i matowa, ale również może doprowadzić do chorób skóry. Jednym z pierwszych objawów jest rozregulowanie naturalniej bariery ochronnej. Skóra pod wpływem stresu staje się za bardzo sucha i ulega podrażnieniom albo za tłusta i pojawiają się wypryski. Stres powoduje również wzrost wolnych rodników w naszym organizmie- które niszczą komórki i przyspieszają starzenie.

 

 

Rozświetlona skóra i zrelaksowany umysł, pozwoli wejść w dobry krąg energii: będziesz wyglądać ładniej, będziesz mniej zestresowana i wypoczęta, zadowolona z siebie.

Idealny pomysł na prezent- dla każdej osoby i każdej cery! Bo życie ma być przyjemne !

Proponowane zabiegi:

  • Czas: 80 minut
  • Cena: 180,00 PLN
  • Korzyści: wypoczynek, relaks, nawilżenie