Kawitacja ultradźwiękowa:

Najbardziej skuteczny zabieg kosmetyczny dający medyczne efekt

  Efekty po zabiegu:

 • zdecydowana popraw jakości skóry
 • modelowanie wybranych partii bez efektu jojo
 • przyspieszanie efektów kuracji odchudzających
 • zmniejszanie ilości tkanki tłuszczowej w miejscach trudnych do wymodelowania jak uda, brzuch, ramiona, ok kolan
zarezerwuj termin metamorfoza brzuch zabieg wyszczuplajcy

Efekty po 5 zabiegach – 1 miesiąc

 

 

Jak działa?

Ultradźwięki, to specjalnie dobrane fale dźwiękowe wykorzystywane wcześniej w fizykoterapii. Dziś dzięki technologii nie tylko leczą, ale i poprawiają kontury ciała.

Zabieg działa w oparciu rozbijania komórek tłuszczowych. Niskie częstotliwości fal ultradźwiękowych, wywołują drgania komórek tłuszczowych. Specjalnie dobrana częstotliwość fal jest ukierunkowana w miejsca, gdzie występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Nie powoduje niszczenia tkanek sąsiadujących (mięśnie, układ krwionośny). Pod wpływem drgań, powstają miliony mikropęcherzyków, których implozja powoduje rozerwanie błon komórek tłuszczowych.Glicerol i wolne kwasy tłuszczowe, znów wracają do organizmu już nie jako tłuszcz zapasowy, ale wolne substancje. Odpowiednia dieta, poprawa pracy wątroby i ćwiczenia areobowe przyspieszą dalsze spalanie tłuszczu. W wyniku tej reakcji tłuszcz zostaje uwolniony z komórek i wraz z naturalnymi mechanizmami wydalony z organizm.

 

Efekty działania są naprawdę imponujące i wielokrotnie udowodnione badaniami medycznymi. Trzeba zaznaczyć jednak, że zabieg ten służy do modelowania sylwetki i nie leczy znacznej nadwagi czy otyłości. Likwiduje jednak trudno usuwalne złogi i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej. Usunięcie tłuszczu na nogach, wysmukla kolana i uda, a „bryczesy” po prostu znikają. Zabieg zastosowany na brzuch i boczki doskonale modeluje talię. Dzięki kawitacji poprawia się także kondycja skóry: następuje intensywne ujędrnienie, przy jednoczesnym usunięciu nadmiaru wody z organizmu. Całe ciało staje się wysmuklone i jędrniejsze.
Jest to  również  niezrównana metoda walki, ze znienawidzonym przez wszystkie kobiety cellulitem tłuszczowym i mieszanym. Zabieg neutralizuje bezpośrednią przyczynę powstania „pomarańczowej skórki”. Efekty są szybko odczuwalne i wzmacniają się z każdym zabiegiem.

Zaraz po przeprowadzeniu zabiegu, dodatkowo wykonuje się drenaż limfatyczny, by przyspieszyć metabolizowanie rozbitego tłuszczu z tkanek, dlatego już w trakcie zabiegu, zaleca się zwiększone picie wody. Należy w następnych dniach stosować niskotłuszczową dietę, w celu wsparcia i poprawienia wydolności wątroby.

Najlepsze efekty przynosi terapia złożona z serii zabiegów (5 -15 w zależności od wymagań i potrzeb Klienta), wykonywanych w minimum tygodniowych odstępach. Po upływie 4-5 tygodni można zaobserwować znaczące zmniejszenie się obwodów ciała w miejscach poddawanych za- biegom. Obowiązuje dieta niskotłuszczowa i suplementy oczyszczające i wspomagające wątrobę.

CLASSIC:

 1. Oczyszczanie
 2. Peeling
 3. Działanie kawitacji + vacum na wybraną partię ciała
 4. Serum + Balsam
  Czas: 1h, Cena: 180 zł

 

DELUX:

 1. Oczyszczanie
 2. Peeling
 3. Działanie kawitacji + vacum na wybraną partię ciała
 4. Masaż ujędraniający dane partii
 5. Maska ujędraniająca- algowa
 6. Balsam
  Czas: 1,5h Cena: 230 zł

 

Seria: 5-15zabiegów, co 7-14 dni, wymagana dieta niskotłuszczowa, suplementy, zabieg bezbolesny, wymagana wcześniejsza konsultacja i analiza sylwetki

 

  Przeciwwskazania :

ciąża, choroby nowotworowe, zakrzepowe zapalenie żył, stymulator serca oraz metalowe implanty, krwawienie i łuszczyca w miejscu wykonywania zabiegu, choroby nerek oraz wątroby, aspiryna oraz leki przeciwzapalne stosowane na 2 tygodnie przed zabiegiem, stosowanie leków sterydowych