Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda oczyszczania skóry.

Polecana dla każdego rodzaju cery, ze wzgledu na swoją delikatność a zarazem skuteczność. To przyjemny i łagodny sposób na usunięcie zaskórników, zmniejszenie krostek i pomoc w leczeniu trądziku.

Delikatne złuszczanie polecane też jest każdemy kto boryka się z przesuszoną i łuszczącą się skórą. Jeśli masz cerę normalną peeling kawitacyjny możesz potraktować jako zabieg oczyszczający z toksyn i zanieczyszczeń, który warto zrobić przynajmniej 2 razy do roku.

 

Po zabiegu poczujesz:
• miękką i gładką skórę,
• oczyszczenie skóry, zmniejszenie ilości stanów zapalnych i zaskórników
• odświeżenie cery

zarezerwuj termin

 

Peeling kawitacyjny wykonuje się za pomocą łopatki, która wytwarza ultradźwięki. To rodzaj fali akustycznej, wytwarzanej np przez delfiny. Fale działają na naskórek powodujący mikromasaż komórek. Jeśli na skórę nałożymy specjalny tonik, to ultradzwięki spowodują, że suche martwe komórki naskórka zostaną złuszczone. Odczuwalne jest to jako lekka, przyjemna mgiełka.

Po złuszczeniu za pomocą peelingu kawitacyjnego przechodzimy do pielęgnacji skóry. Teraz wszystkie cenne składniki z kosmetyków będą wnikać głębiej i działać skuteczniej. Zabieg pielęgnacyjny dobierany jest do potrzeb skóry.

 

Pielęgnacja skóry przeprowadzana jest na kosmetykach marki Anna Lotan- mineralnych kosmetyków naturalnych.
cennik

PRZECIWWSKAZANIA:
ciąża, choroby nowotworowe, gorączka, stany infekcyjne, implanty metalowe, zakrzepowe zapalenie żył