Zabiegi na trądzik

Trądzik tu nie rządzi !

 Trądzik to jedna z pospolitszych chorób skóry dotykające już nie tylko młodzież ale również dorosłych. Zaniedbany trądzik może spowodować blizny i przebarwienia oraz kompleksy. Trądzik to jedna z niedoskonałości skóry, o której krążą najwięcej mitów. Nieprawidłowa pielęgnacja oraz brak holistycznego podejścia, sprawia że leczenie jest uciążliwe i trwa latami.

 

Trądzik może być delikatny i prawie niewidoczny, trwać krótko i nie pozostawić blizn jeśli prowadzony jest holistycznie. Jeśli masz dość nierównej walki z trądzikiem, skorzystaj z konsultacji i holistycznej terapii. Oprócz zabiegów  dobierzemy  wspólnie  nutrikosmetyki, dietę i pielęgnację domową. Tylko całościowa i wspólna kuracja sprawi, że trądzik nie będzie już rządził.

 

Czy wiesz że?

Nasza skóra ulega zanieczyszczeniom, chociaż nie musi pojawić się typowy  trądzik. Objawem zanieczyszczenia jest rozszerzenie porów, zaskórniki, widoczna „kaszka” pod skóra. To znak, że skórę trzeba oczyścić, usunąć toksyny i zalegające resztki kosmetyków. Twoja cera po oczyszczaniu będzie oddychać z ulgą, a ty poczujesz gładkość i czystość. Nowa generacja zabiegów oczyszczających to czysta przyjemność!

Proponowane zabiegi:

 

  • Cena: od 180 zł do 350 zł
  • Czas: od 45 min do 90 min
  • Korzyści: zmniejszenie stanów zapalnych i blizn potrądzikowych, regulacja przetłuszczania
  • Efekt: mniej krostek, ładniejsza skóra, mniej stresu