Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Przeciw zmarszczkom!

 

Lepiej zapobiegać niż usuwać zmarszczki. Najczęstszym błędem jest zbyt późne stosowanie zabiegów i kosmetyków przeciwzmarszczkowych, niestety kiedy zmarszczki są bardzo widoczne i głębokie, często rozwiązaniem jest  medycyna estetyczna albo skalpel.

Starzenie to naturalny proces jaki zachodzi w organizmie. Odmładzanie to dbanie o to, aby wiek naszej skóry był powodem do dumy, nie do zmartwień. Regularne stosowania zabiegów przeciwzmarszczkowych, jako profilaktyki anti-age to najlepszy sposób, aby twoja skóra promieniała młodością. Odpowiednie zabiegi, nutrikosmetyki i styl życia pozwolą utrzymać długo dobry wygląd naszej skóry bez botoksu. Wybierzemy wspólnie najlepszy program powstrzymywania i usuwania zmarszczek.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe  to działanie zapobiegające zmarszczkom oraz usuwanie oznak starzenia.

Nasza skóra zaczyna się starzec po 21 r życia kiedy kolagen III stopnia zaczyna się powoli degenerować. Działania przeciwzmarszczkowe  powinniśmy rozpocząć już z pierwszymi zmarszczkami, gdyż wtedy najskuteczniej opóźnimy ich pogłębianie się i widoczność.

 

Jesteś przed 30-stką? Zadziałajmy przeciw zmarszczkom jako profilaktyka i dłużej wyglądaj młodo.

Masz zmarszczki? Działaj, nie czekaj aż pojawi się ” cały komplet ”  zmarszczek.

 

Zapraszam na konsultacje, aby dobrać całościową kurację anti-age. Małe codzienne kroki i dobre nawyki oraz odpowiednia pielęgnacja pozwoli zachować młody wygląd na dłużej.

Zabiegi w kuracji przeciwzmarszczkowej:

 

  • Dla kogo: pierwsze zmarszczki, wiodkość skóry, po 30 roku życia,
  • Czas: od 45 do 90 min
  • Korzyści: zapobieganie i wygładzanie zmarszczek
  • Efekt: lepiej napięta i jędrna skóra, mniej widocznych zmarszczek