Zabiegi na naczynka

Cera naczynkowa i wrażliwa

 

Cera naczynkowa jest jedną z trudniejszych cer do samodzielnej pielęgnacji. Rumień czy czerwone pajączki spędzają sen z powiek coraz większej ilości kobiet i mężczyzn.  Cera naczynkowa oprócz kosmetyków i zabiegów zmniejszających naczyńka potrzebuje też nawilżenia,odżywienia bądź przeciwnie, redukcji przetłuszczania. Cera naczykowa bez odpowiedniej pielęgnacji, bądź ze źle dobranymi preparatami, może przerodzić się w poważny stan:  trądzik różowaty lub  skórę wrażliwą.

Skóra wrażliwa może też występować przy innych rodzajach cery nawet przy skórze tłustej. Charakteryzuje się wrażliwością na kosmetyki szczególnie zawierające dużo chemicznych substancji jak konserwanty czy perfumy. Reaguje podrażnieniem na warunki zewnętrzne, dużo szybciej się przesusza.

Naczynka same nie znikną, działaj natychmiast! Uspokój swoja wrażliwą skórę i znajdź dla niej właściwą pielęgnację

Współczesna kosmetologia wychodzi na pomoc cerze naczynkowej – z zabiegami i  kosmetykami zmniejszającymi rumień i naczynka. Pozbądź się kompleksów i wzmocnij swoją naczynkową cerę – umów się na wizytę już teraz, nie czekaj aż będzie za późno.

Terapia dla skóry naczynkowej obejmuje zabiegi, kosmetyki dostosowane indywidualnie i suplementy diety

 

Polecane zabiegi:

 

  • Dla kogo? dla Ciebie jeśli masz skórę wrażliwą, podrażnioną, z rozszerzonymi naczyniami
  • Działanie kojące,wzmacniające
  • Korzyści zmniejszenie rumienia, zamknięcie naczynek
  • Efekt: mniej rumieńców na twarzy i pajączków, zmniejszenie wrażliwości skóry