Zabiegi na przebarwienia

Przebarwienia na twarzy

 

Przebarwienia na twarzy to nieestetyczny znak, który wpędza w kompleksy. Skóra, która nie ma jednolitego koloru sprawia wrażenie mało zadbanej. Przebarwienia mogą mieć postać różnej wielkości plamek od jasnobrązowych po bardzo ciemnie i rozległe. Niektóre przebarwienia można usunąć szybko za pomocą kilku zabiegów i specjalnych kremów, inne trzeba usunąć z wykorzystaniem mocnych zabiegów i medycyny estetycznej. Przebarwienia pozostawione bez specjalnej pielęgnacji mogą się utrwalić z każdą dawką słońca.

Przebarwienia powstają z różnych przyczyn. Najczęstszym problemem są przebarwienia na twarzy spowodowanie reakcją tabletek hormonalnych ze słońcem. Podobny mechanizm powstawania przebarwień przebiega w ostudzie- zmiany barwnikowe na twarzy w postaci rozległych plam na czole i okolicach oczu, wywołane ciążą i karmieniem piersią. Przebarwienia pozapalne powstają kiedy mamy problem z trądzikiem. Przebarwienia mogą niestety spowodować też niektóre kosmetyki z alkoholem np.toniki, perfumy.

W zależności od przyczyny stosowane są odpowiednie substancje rozjaśniające i najnowsze technologie. Na przebarwienia oprócz zabiegów rozjaśniających konieczne są profesjonalne kosmetyki, które zatrzymają proces melanogenezy- tworzenia się barwnika i ochrona przeciwsłoneczna.

Masz przebarwienia? Zapraszam, dobierzemy najlepszą terapię dla Ciebie

Proponowane zabiegi:

Przeczytaj dlaczego powstają przebarwienia – sprawdź przyczyny i jak walczyć z przebarwieniami również w domu czytaj…..

 

  • Cena: od 180zł do 350zł
  • Czas: od 45min do 90min
  • Korzyści rozjaśnienie przebarwieni i zahamowanie powstawaniu nowych
  • Efekt: jaśniejsza skóra, mniej widoczne przebarwienia